1. Τι διαφορετικό έχει η υποψηφιότητα Μιχάλη Κατρίνη και πως μπορεί το ΠαΣοΚ να ξαναμπεί…
![](https://www.katrinis.gr/wp-content/uploads/2017/04/mihalis-katrinis.jpg)
Προσωπικό ενδιαφέρον
Παρότι έχει αποχωρήσει εδώ και καιρό από την προεδρία του ΟΚΑΝΑ ο Μιχάλης Κατρίνης, το ενδιαφέρον του για τη μονάδα του Πύργου παραμένει ισχυρό και είναι σε διαρκή επικοινωνία με το νυν πρόεδρο Β. Καφετζόπουλο.
Μάλιστα, από την ενημέρωση που έλαβε ο Ηλείος πρώην βουλευτής και νυν μέλος του Πολιτικού Συμβουλίου του ΠΑΣΟΚ, εντός των ημερών αναμένεται να ξεκινήσει η λειτουργία της μονάδας και μέσα στον Φεβρουάριο θα γίνουν εγκαίνια με υπουργική παρουσία.
Δημοσιεύτηκε στην εφημερίδα: ΠΑΤΡΙΣ