’Η Αχαΐα και η Ηλεία δοκιμάστηκαν, για μία ακόμα φορά, από καταστροφικές πυρκαγιές. Η δοκιμασία…
![](https://www.katrinis.gr/wp-content/uploads/2020/04/IMG_5936.jpeg)
Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί ένα τηλεφώνημα στις τράπεζες κοστίζει 17 ευρώ και το πάτημα ενός κουμπιού 2 ευρώ – ΟΜΙΛΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ
Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί ένα τηλεφώνημα στις τράπεζες κοστίζει 17 ευρώ και το πάτημα ενός κουμπιού 2 ευρω.Ακόμα και ο Νικήτας Κακλαμάνης χαρακτήρισε «κεφαλικό φόρο» τις υπερβολικές χρεώσεις των τραπεζων αυτήν την περίοδο, απευθυνόμενος στον κ. Γεωργιάδη. Ακούει κανείς;
Από τη Βουλή
ΚΕΦΑΛΙΚΟΣ ΦΟΡΟΣ ΟΙ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ
Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί ένα τηλεφώνημα στις τράπεζες κοστίζει 17 ευρώ και το πάτημα ενός κουμπιού 2 ευρω.Ακόμα και ο Νικήτας Κακλαμάνης χαρακτήρισε «κεφαλικό φόρο» τις υπερβολικές χρεώσεις των τραπεζων αυτήν την περίοδο, απευθυνόμενος στον κ. Γεωργιάδη. Ακούει κανείς;Από τη Βουλή#χρεωσεις_τραπεζων
Gepostet von Mihalis Katrinis am Donnerstag, 2. April 2020